MISJA MARKI CANNAFLY

 Jesteśmy rodzinną firmą, która z miłości do natury postanowiła stworzyć coś wyjątkowego dla najmłodszych. Patronką naszej firmy jest cudowna dziewczynka- Ola, która zapoczątkowała tą niezwykłą, konopną misję, dlatego dochody z naszego sklepu są częściowo przekazywane na cele statutowe Fundacji Ola.

Chcemy, aby nasze ubrania służyły rodzinie latami, a nie tylko na kilka miesięcy, ponieważ jak wiemy ubrania po kilku praniach lubią się mechacić. Materiał konopny natomiast, z którego tworzymy cały asortyment jest tak wytrzymały i innowacyjny, że z każdym praniem staje się jeszcze lepszy i przyjemniejszy w dotyku. 

 CannaFly powstało z zamysłem marki przyjaznej środowisku, bliskość natury jest dla nas bardzo ważna, wierzymy, że to właśnie materiał prosto z natury jest najlepszym co można podarować skórze człowieka.

 Dlatego wszystkie ubrania wykonane są ze 100% materiału konopnego, które z wielką pasją tworzą nasze utalentowane krawcowe z duszą artystek. Szycie to ich największa pasja, uwielbiają wykazywać sie kreatywnością, dlatego w CannaFly czesto pojawiają się nowości sezonowe, o których informujemy i dzielimy się nimi na naszych social mediach, gdzie zależy nam na stałym kontakcie z naszymi obserwatorami.

O właściwościach tkaniny konopnej można pisać wiele. To co najważniejsze o materiale przeczytacie tutaj – https://cannafly.pl/wlasciwosci-materialu/

W CannaFly znajdziecie dla swoich pociech ponadczasowe sukienki, bodziaki, spodenki, rampersy i wiele wiele innych przepięknych i ekologicznych ubranek. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

Szukasz konkretnego elementu garderoby i nie możesz go tutaj znaleźć? Napisz do nas, a my zrobimy dla Ciebie indywidualny projekt!

Razem tworzymy świat bliski naturze

 

Translate »
0
Twój koszyk
  • No products in the cart.